Over Samen naar de speeltuin - Internationaal Comité

VERENIGD IN DIVERSITEIT

Welkom bij IC vzw

Over Samen naar de speeltuin

Samen naar de speeltuin

Samen naar de speeltuin! 

Op woensdag 24 juni organiseert het Internationaal Comité Antwerpen samen met lokale partners en lidverenigingen een gezellige namiddag vol spel, ontmoeting en plezier voor kinderen en gezinnen. In de speeltuin naast Bibliotheek Elsschot kunnen kinderen zich uitleven met leuke en gratis activiteiten, terwijl ouders, grootouders en buurtbewoners elkaar beter leren kennen.

Deze activiteit draait niet alleen om spelen, maar ook om verbinding. Door samen te komen in een ontspannen en toegankelijke omgeving ontstaan nieuwe contacten tussen gezinnen uit de buurt en krijgen kinderen de kans om samen te spelen, ongeacht hun achtergrond. Zo draagt de namiddag bij aan een warme en inclusieve buurt waar ontmoeting centraal staat.

📍 Speeltuin naast Bib Elsschot,Louis Paul Boonstraat
🕑 Woensdag 24 juni | 14.00 – 17.00 uur
🎈 Gratis activiteiten voor kinderen van 0 tot 12 jaar
📝 Inschrijven is niet nodig

Kom langs, geniet van een fijne zomernamiddag en ontdek hoe samen spelen mensen dichter bij elkaar brengt. Iedereen is van harte welkom! ☀️🎉

Download de flyer

Deze namiddag is het resultaat van een mooie samenwerking tussen:
Gezonheidsmakers, Vlaamse overheid, Stad Antwerpen, Bib Elsschot, Sporting Antwerpen, IC Antwerpen, Huis van het Kind, Woonhaven Antwerpen, Christelijke mutualiteit Wiegwijs, Ligo

Sluiten